Skip to content

MŪSŲ PASLAUGOS

kapaviečių projektavimas

KAPAVIEČIŲ PROJEKTAVIMAS

Mūsų komanda gali suprojektuoti kapavietę atsižvelgiant į individualius kliento pageidavimus. Daugiametė patirtis mums leidžia įsigilinti į kiekvieno užsakovo norus ir Juos išpildyti kuo profesionaliau.

PAMINKLŲ IR ANTKAPIŲ GAMYBA

Pagal kiekvieno kliento individualius pageidavimus ir poreikius galime pagaminti įvairius paminklus, kapavietes bei kitus aksesuarus iš aukščiausios kokybės natūralaus akmens ir granitinių plokščių. Natūralaus akmuo, dėl savo tvirtumo, ilgaamžiškumo, unikalių raštų ir spalvų, tinka tiek išorės darbams, tiek kuriant išskirtinį interjerą patalpose, todėl galime pasiūlyti estetiškus ir patogius sprendimus jūsų kapavietėms. Taip pat tokio tipo plokštės puikiai tinka namų interjere suteikdamos elegancijos ir prabangos pojūčius.

paminklų ir antkapių gamyba

KAPAVIEČIŲ IR PAMINKLŲ RESTAURAVIMAS

Galime atnaujinti jau esamą kapavietę atkurdami jos estetinę išvaizdą. Ilgametės patirties ir profesionalumo pagalba galime patarti ir rasti tinkamiausią restauravimo sprendimą atsižvelgdami į kliento norus.

INTERJERO SPRENDIMAI

Kėdainių granitas gamina granitines plokštes, kurios puikiai tinka prabangaus ir išskirtinio interjero kūrimui. Granito plokštės ne tik užtikrina ilgaamžiškumą ir atsparumą įvairioms žaloms, bet ir sukuria patalpoms prabangos ir elegancijos pojūtį. Galime pasiūlyti įvairaus tipo plokštes iš natūralaus akmens, kurios tiks Jūsų virtuvės stalviršiams, vonios kambario apdailai, ar kitoms interjero detalėms.

AKSESUARŲ PREKYBA

Mūsų asortimente rasite platų kapavietės aksesuarų pasirinkimą. Prekiaujame kapaviečių suoliukais, vazomis, turime gausų kryžių pasirinkimą, gaminame ir parduodame įvairius granitinių plokščių elementus. Siūlome tik aukštos kokybės gaminius, kurie pagerins kapavietės estetiką, suteiks pilnumo ir užpildys tuščias erdves.